Aktuality

Zoznam vystavovateľov TMM 2018

PAVILÓN Č. 1 – PRÍZEMIE

KONTRAKTAČNO – PREDAJNÝ

NÁZOV FIRMY SÍDLO POSCHODIE Č. STÁNKU
ARMO-SK s. r. o. Bratislava 1. príz. 15
Bikinies Mgr. Natália Frgelcová Reca 1. príz. 16
Crazystep – Iveta Krausková Prievidza 1. príz. 1
Daša Kozmérová – Bubulákovo Čadca 1. príz. 19
HABESH COFFEE Čadca 1. príz. 27
Happystore – PhDr. Ivana Klučiariková Žilina 1. príz. 9
Hodvábenie Ing. Magdaléna Husárová Trenčín 1. príz. 25
Ing. Karol Hattas – SPS Nitra 1. príz. 17
KARIN POYEL Bratislava 1. príz. 18
JF LINE s.r.o. ABEA Poděbrady 1. príz. 26
LAURA GOLD, s. r. o. Trenčianska Turná 1. príz. 24
Ľubica Dóczyová – Svadobný salón Ľubica Sokolovce 1. príz. 23
Marika Kubicová – MOOM Čadca 1. príz. 2
Mgr. Katarína Blaško Švecová Bratislava 1. príz. 11
Miaro Szaszu Bratislava 1. príz. 12
MINIOO Fashion by Kids Trnava 1. príz. 3
Niche group s.r.o. Bratislava 1. príz. 28
OLLO handričky Vladimíra Kuššová Nitra 1. príz. 5
RELLECIGA – Marián Glett Čadca 1. príz. 8
ScarySilver – Ing. arch. Tamara Kostovská Bratislava 1. príz. 13
Sidumilu – Anna Judiaková Novoť 1. príz. 7
TEMPO móda plus, s.r.o. Ladce 1. príz. 10
TIFFANY s.r.o. Bratislava 1. príz. 6
TOPANKOVO Bratislava 1. príz. 20
PEPITO – Eva Čechová Ostrava 1. príz. 14
Yoginess s.r.o. Žilina 1. príz. 21
Zumbucca – Zuzana Bakičová Banská Bystrica 1. príz. 4
Petit Lulu SK, s.r.o. Bratislava 1. príz. 22

PAVILÓN Č. 1 – POSCHODIE

STREDNÉ ODBORNÉ A UMELECKÉ ŠKOLY,  VÝROBCOVIA “HAND MADE”

NÁZOV FIRMY SÍDLO POSCHODIE Č. STÁNKU
Alex Bieliková – šperky Trenčín 1. posch. 52
Eleonora Gašková – ELEONÓRA Košice 1. posch. 35
Harvey House s.r.o. Žiar nad Hronom 1. posch. 37
ESSENS – Slavomír Jaščur Trenčín 1. posch. 34
FUN Step – Barbora Hanicová Partizánske 1. posch. 50
Hanková Maťka Paverpol obrazy Kšinná 1. posch. 30
MANUZONA Ľubica Noemi Pezinok 1. posch. 38
Hesty s.r.o. Prešov 1. posch. 46
Horbanová Janette Kabelky Štúrovo 1. posch. 36
LK KLOBUČNÍCTVO Ing. Ladislav Kyslen Nitra 1. posch. 53
LA FABRIC Daniela Karlíková Vrbové 1. posch. 32
Lazoet – Klaudia Sumegová Tvrdošín 1. posch. 47
LeilaFashion – Lenka Pomajbová Lúka 1. posch. 31
T. LEPIDI šperky Ostrava, CZ 1. posch. 43
LILLE – Egyptská hlinka Sučany 1. posch. 49
Modrotlač Peter Trnka Ivanka pri Dunaji 1. posch. 45
Mizeráková Mária – čipkárstvo Pobedim 1. posch. 39
Flyers Coffee Trenčín 1. posch. 42
Muudswing Bratislava 1. posch. 33
One Socks – KAMIKADZE, s.r.o. Trenčín 1. posch. 54
Petra Kovacs – módna dizajnérka Bratislava 1. posch. 44
SAIRAM atelier Škorvanová Mária Bytča 1. posch. 48
SOŠ Bánovce Bánovce nad Bebravou 1. posch. 57
Spojená SOŠ J. A. Baťu Partizánske 1. posch. 61
Šperkárska škola – SOŠ Mokrohájska Bratislava 1. posch. 63
Spojená škola Tokajícka Bratislava 1. posch. 58
Stredná odborná škola  Púchov Púchov 1. posch. 59
Stredná priemyselná škola Samuela Mikovíniho Banská Štiavnica 1. posch. 60
Stredná umelecká škola Trenčín Trenčín 1. posch. 55
Súkromná škola dizajnu Bratislava 1. posch. 62
TU AD – Fakulta PT Púchov Púchov 1. posch. 56
Wrtulka DESIGN Zrkadlo o.z. Šuňava 1. posch. 51
SOŠ Račianska 105 Bratislava 1. posch. 40

PAVILÓN Č. 5

KONTRAKTAČNO – PREDAJNÝ

NÁZOV FIRMY SÍDLO POSCHODIE Č. STÁNKU
AB MODA Andrea Bocková Hnojník, CZ 5. 89
Ateliér Donát Poděbrady, CZ 5. 99
Atelier LUZ – Lucia Žiak Roháčová Bratislava 5. 100
Beach Swan Brno, CZ 5. 98
BORTOLAMI Collection Bratislava 5. 88
drobne – store & atelier Bratislava 5. 95
Feketeová Mária – šperky Bratislava 5. 102
Greg & Rich, s. r. o. Nové Mesto nad Váhom 5. 105
VÚTCH – CHEMITEX, spol. s r.o. Žilina 5. 97
Megatex Plus, spol. s r.o. Žilina 5. 96
NIKI CASSOLOVÁ Praha, CZ 5. 94
PARTA slovenské ľudové umenie, Jana Kucbeľová Detva 5. 92
Petra Toth, s.r.o. Belá 5. 90
Poulová Lenka + HE & SHE s.r.o. Trenčín 5. 104
SANKA GROUP s.r.o. Šamorín 5. 93
SHPERKA – Mgr. Barbora Šperková Pezinok 5. 103
St.Kristof – Lucia Krištofíková Nitra 5. 91
TATRASVIT SVIT – SOCKS, a.s. Svit 5. 106
Yoora studio Bratislava 5. 101
Luminia Natalia Gaplovska Bratislava 5. 107

PAVILÓN Č. 6

KONTRAKTAČNO – PREDAJNÝ

NÁZOV FIRMY SÍDLO POSCHODIE Č. STÁNKU
ADMIRÁL s.r.o. Galanta 6. 76
ART Bubble Mgr. art. Gabriela Holcerová Košice 6. 78
Ateliér Mon, s.r.o. Žilina 6. 87
AVENIR – Jana Koperová Čadca 6. 86
ELITE a.s. Praha, CZ 6. 70
Feňovčíková Terézia – módna dizajnérka Bratislava 6. 79
Helkon Ruharlparl Hungary 6. 75
INFINITE Rosa – Ing. Soňa Rosová Trenčín 6. 82
Intimate Stories Ltd. London, GB 6. 73
Jankiv siblings – Karolína Jankivová Prešov 6. 77
Kristína Kormúthová Bratislava 6. 83
Kozáková Dominika – módna dizajnérka Bratislava 6. 81
GOMERCH COMPANY Ilava 6. 71
Lombardi Fashion House Bratislava 6. 74
Mazumis Bratislava 6. 72
Vivien Babicová – módna dizajnérka Bratislava 6. 80
Vrábelová Martina – módna dizajnérka Praha, CZ 6. 84
ZDA Partizánske Partizánske 6. 85

PAVILÓN Č. 7

PROGRAMOVÉ CENTRUM – EXPOZÍCIE MÓDNYCH NÁVRHÁROV

NÁZOV FIRMY SÍDLO POSCHODIE Č. STÁNKU
BREAK magazín Bratislava 7. 113
DANYELA ART Bratislava 7. 111
KATTIVA Bratislava 7. 110
Kaviareň LAVANTE Dubnica nad Váhom 7. 116
KRASOTIKA Čadca 7. 108
Lýdia Eckhardt Bratislava 7. 114
MIX MODEL Bratislava 7. 112
NYMFA BodyWear Trenčín 7. 109
UNCINO Miláno, IT 7. 109
PROGRAMOVÉ CENTRUM 7. 115

STRAVOVANIE V PAVILÓNOCH

Pavilón č. 1 – prízemie vestibul:

Reštaurácia Čarodej
NICHE WINE – francúzske nealkoholické vína
HABESH COFFEE

Pavilón č. 1 – poschodie:

Flyers Coffee – káva, nápoje

Exteriér – pred pavilónom č.1.:
Fresch&Roll – originálna rolovacia zmrzlina podávaná s čerstvým ovocím
Milktrade – Grilované oštiepky

Pavilón č. 3 – prízemie
EXTERIÉR – Street Food – restaurant Facility System Hub

Pred pavilónom č.2: 

Pojazdný Double autobus – občerstvenie

Pavilón č. 7:

Kaviareň – spoločnosť LAVANTE – kvalitná káva, vinný bar

Pred pavilónom č. 5:

GASTRO-SYST, Trenčín – vonkajšia reštaurácia

DETSKÝ KÚTIK

Počas výstavy môžete využiť našu novinku, stráženie detí v detskom kútiku v pavilóne č. 3 v centre kreatívneho vzdelávania KREATIVO.

Cena 2,00 € / hod. pre deti vo veku 4 – 12 rokov.
Zodpovedná osoba p. Michalková (0918 883 505).

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín