Zlatá fatima

Tradičná a prestížna súťaž pre výrobcov módy

Zlatá Fatima

Slovenský a český výrobcovia mali možnosť prihlásiť sa do tradičnej a prestížnej súťaže Zlatá Fatima, celkovo do 14 kategórii. Odborná porota zložená z odborníkov v módnej brandži pod vedením predsedníčky PhDr. Dany Lapšanskej vybrala na základe niekoľkých kritérií tých najlepších, ktorí si na slávnostnom galavečeri prevzali sošku z dielne Achilleasa Sdoukosa Zlatá Fatima 2017.

Dizajnér roka

Cieľom súťaže je podporiť a zviditeľniť mladých talentovaných módnych dizajnérov z vysokých umeleckých škôl, vyzdvihnúť nové riešenia odevného dizajnu a najkreatívnejšie nápady v rámci kolekcie oceniť cenou TOP dizajnér roka 2017. Zámerom je zároveň oceniť kvalitu, zručnosť a novátorstvo módnych dizajnérov a umožniť im vzájomnú konfrontáciu a možnosť prezentácie na výstave Trenčín Mesto Módy.

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľom ako NOVESTA, BEPON, ZDA Partizánske, Andrea Martiny, KARIN POYEL, SLOVENKA, FunnySOX, Lombardi Fashion House, Natasha Azariy, Jenny Jeshko, Izabela Komjati, modrotlač Matej Rabada, Folklor.sk, Folklorne Veci, Luxury Day a mnoho iných, aby Ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšom podujatí, zameranom na módu na Slovensku! V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov, nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Katarína Kadlecajová

Obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín