Zlatá fatima

14.9.2018 - 15.9.2018, EXPO CENTER, Trenčín

Zlatá Fatima

Do súťaže Zlatá Fatima 2018 sa môžu prihlásiť len odevné spoločnosti, hand-made výrobcovia a módni dizájneri s vlastnou značkou, ktorí priamo vystavujú na výstave Trenčín Mesto Módy 2018. Každý výrobca môže prihlásiť jeden výrobok v každej kategórii. Fotku výrobku a základný popis výrobku treba poslať najneskôr do 30.8.2018 na našu emailovú adresu: info@tmm.sk.

Oborná porota priamo na výstave TMM 2018 vyberie výhercov v jednotlivých kategóriach a víťazov organizátori vyhlásia v sobotu 15.9.2018 v pavilóne č.7 na slávnostnom vyhlásení ZLATA FATIMA a Top Designer roka 2018 o 16.30 hodine pred odbornou ale aj širokou verejnosťou.

Dizajnér roka

Cieľom súťaže je podporiť a zviditeľniť mladých talentovaných módnych dizajnérov. Prihlásiť sa môžu mladí študenti, dizájneri od 17 do 32 rokov . Téma je dobrovoľná, každý môže predviesť svoj vlastný štýl. Do finále na výstavu TMM sa dostane maximálne 7 dizajnérov. Vyberie ich odborná porota jej predsedkyňou bude uznávaná módna žurnalistka PhDr. Dana Lapšanská.

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľom a kvalitným módnym značkám ako je Tatrasvit, ZDA Partizánske, LUZ Atelier, OZETA, Petra TOTH, Lýdia Eckhard, LULL Loungwear, BEPON, Yoora Studio a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú slovenskú tvorbu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku! V prípade záujmu, akýchkoľvek otázok či Vašich podnetov nás nevájajte kontaktovať!

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín