Zlatá fatima

Tradičná a prestížna súťaž pre výrobcov módy

Zlatá Fatima

Do súťaže Zlatá Fatima 2018 sa môžu prihlásiť len odevné spoločnosti, hand-made výrobcovia a módni dizájneri s vlastnou značkou, ktorí priamo vystavujú na výstave Trenčín Mesto Módy 2018. Každý výrobca môže prihlásiť jeden výrobok v každej kategórii. Fotku výrobku a základný popis výrobku treba poslať najneskôr do 30.7.2018 na našu emailovú adresu: info@tmm.sk.

Odborná porota priamo na výstave TMM 2018 vyberie výhercov v jednotlivých kategóriach a víťazov slávnostne vyhlási v sobotu 15.9.2018 priamo v areálu výstaviska Expocenter počas výstavy TMM v poobednajších hodinách. Záleží nám na tom, aby vyhlásenie víťazov Zlatej Fatimy prebehlo počas výstavy do 18:00. Takto sa jej môžu zúčastniť nielen všetci vystavovatelia a módni návrhári, ale aj návštevníci výstavy, ktorých táto súťaž oslovila.

Dizajnér roka

Cieľom súťaže je podporiť a zviditeľniť mladých talentovaných módnych dizajnérov. Prihlásiť sa môžu mladí študenti, dizájneri od 17 do 30 rokov . Téma je dobrovoľná, každý môže predviesť svoj vlastný štýl. Do finále na výstavu TMM sa dostane maximálne 7 dizajnérov. Vyberie ich odborná porota jej predsedkyňou bude uznávaná módna žurnalistka PhDr. Dana Lapšanská.

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľom ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Lombardi Fashion House, PLEZURO, Admirál, CHALANY, TONAK a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšom podujatí, zameranom na módu na Slovensku! V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov, nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín