Aktuality

Trenčín mesto módy TV spot

Výstava Trenčín Mesto Módy bola vždy o príjemnom stretávaní sa odbornej, ale aj širokej verejnosti, bola o módnych trendoch, podporovala a zviditeľňovala všetkých kvalitných slovenských a českých výrobcov, originálnych a lokálnych dizájnerov, ľudí s remeselnou zručnosťou a návratom k tradíciam. A o toto všetko sa snažíme aj pri znovuzrodenom ročníku TMM. Príďte podporiť všetkých vystavovateľov, hand-made výrobcov, ručných remeselníkov, ale aj príjemne straviť čas pri bohatom kultúrnom programe.

Nový TV spot uzrel svetlo sveta a my veríme, že jeho jemný a zároveň výstižný obsah Vás zaujme! Točilo sa v príjemnom prostredí Trenčianskeho hradu.
Hudbu špeciálne pre tento projekt zložil známy huslista a hudobný producent Filip Jančík. Naše pozvanie účinkovať v Tv spote prijala aj slovenská modelka a moderátorka Barbora Bakošová. V šatách od Emi Klein jej dodali na ešte vačšej kráse a elegancí. O produkciu sa postaralo štúdio STarts a HomeMedia, ktorí spolu s organizátorkou Janou Jankovičoviu stoja za tvorbou spotu.

TV spot bude nasadený v televíziach od 15.8.2017. Pozrite si fotografie priamo z natáčania Tv spotu.

Tešíme sa na vás! Expo Center Trenčín, 22-23 September 2017
Ďakujeme:
STarts

HomeMedia
Make-up: Krasotika a Veronika Vargova
Dress: Ema Klein
Model: Barbora Bakošová
Hudba: Filip Jančík
Styling: Maria Janovska
Miesto: Trenčín Castle

Výtvarný dizajnér: Achilleas Art Glass & Design.

Predpredaj: Ticketmedia SK

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľom ako NOVESTA, BEPON, ZDA Partizánske, Andrea Martiny, KARIN POYEL, SLOVENKA, FunnySOX, Lombardi Fashion House, Natasha Azariy, Jenny Jeshko, Izabela Komjati, modrotlač Matej Rabada, Folklor.sk, Folklorne Veci, Luxury Day a mnoho iných, aby Ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšom podujatí, zameranom na módu na Slovensku! V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov, nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Katarína Kadlecajová

Obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín