Aktuality

Trenčín mesto módy TV spot

Výstava Trenčín Mesto Módy bola vždy o príjemnom stretávaní sa odbornej, ale aj širokej verejnosti, bola o módnych trendoch, podporovala a zviditeľňovala všetkých kvalitných slovenských a českých výrobcov, originálnych a lokálnych dizájnerov, ľudí s remeselnou zručnosťou a návratom k tradíciam. A o toto všetko sa snažíme aj pri znovuzrodenom ročníku TMM. Príďte podporiť všetkých vystavovateľov, hand-made výrobcov, ručných remeselníkov, ale aj príjemne straviť čas pri bohatom kultúrnom programe.

Nový TV spot uzrel svetlo sveta a my veríme, že jeho jemný a zároveň výstižný obsah Vás zaujme! Točilo sa v príjemnom prostredí Trenčianskeho hradu.
Hudbu špeciálne pre tento projekt zložil známy huslista a hudobný producent Filip Jančík. Naše pozvanie účinkovať v Tv spote prijala aj slovenská modelka a moderátorka Barbora Bakošová. V šatách od Emi Klein jej dodali na ešte vačšej kráse a elegancí. O produkciu sa postaralo štúdio STarts a HomeMedia, ktorí spolu s organizátorkou Janou Jankovičoviu stoja za tvorbou spotu.

TV spot bude nasadený v televíziach od 15.8.2017. Pozrite si fotografie priamo z natáčania Tv spotu.

Tešíme sa na vás! Expo Center Trenčín, 22-23 September 2017
Ďakujeme:
STarts

HomeMedia
Make-up: Krasotika a Veronika Vargova
Dress: Ema Klein
Model: Barbora Bakošová
Hudba: Filip Jančík
Styling: Maria Janovska
Miesto: Trenčín Castle

Výtvarný dizajnér: Achilleas Art Glass & Design.

Predpredaj: Ticketmedia SK

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín