Aktuality

Trenčín Mesto Módy – Tlačová konferencia

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým novinárom a televíziam TVMarkíza a TV JOJ, ktorí prijali naše pozvanie na našu prvú tlačovú konferenciu v rámci znovuzrodenia legendy – medzinárodného módneho veľtrhu Trenčín Mesto Módy.

Ďakujeme TV Markíza za výstižny príspevok v rámci Televíznych novín z našej 1.tlačovej konferencie, ktorá sa konala 4.4.2017 v priestoroch Hotela Bratislava. Tešíme sa na to, že po odvysielaní príspevku sa roztrhlo vrece s prihlasovaním vystavovateľov. Veľmi si to ceníme a veríme, že znovuzrodená výstava bude úspešná a zaujímavá aj pre širokú verejnosť. www.tmm.sk

Posted by Trenčín Mesto Módy on 9. apríl 2017

Tlačová konferencia TMM – 4.4.2017

Tlačová konferencia v Hoteli Bratislava bola výnimočná aj vďaka podpore reklamných partnerov. Ešte raz ďakujeme!

Posted by Trenčín Mesto Módy on 17. apríl 2017

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín