Aktuality

Trenčín Mesto Módy 2018

Medzinárodná odevná výstava TRENČÍN MESTO MÓDY sa opäť vracia! S radosťou Vám oznamujeme nový termín. Pre veľký záujem vystavovateľov ale aj návštevníkov sa 2.ročník obnovenej výstavy TMM bude organizovať v termíne od 14.9. – 15.9.2018 na výstavisku EXPOCENTER v Trenčíne.

Prihlásiť svoju spoločnosť na 2.ročník výstavy TMM môžete aj elektronicky prostredníctvom nášho záväzného formulára na tejto adrese.

Ocenenie Zlatá Fatima aj na 2. ročníku

Vyhlasovali sme aj ocenenia ZLATÁ FATIMA, ktorým sa v súčasnoti hrdia viaceré kvalitné slovenské odevné spoločnosti, ale aj talentovaní mladí módni návrhari ako napríklad OZETA, Tatrasvit, ZDA Partizánske, atelier LUZ, VERBUA, Admirál, a mnoho iných.

Tento rok si opäť budete môcť prihlásiť jeden výrobok do súťaže ZLATA FATIMA 2018. Predstavujeme Vám jednotlivé kategórie, ktoré sa budú hodnotiť v rámci výstavy TMM 2018:

1. Výrobok roka – ženy / dámske kostýmy, spoločenské šaty šperky, koženná galantéria, topánky, spodná bielizeň, plavky, športové oblečenie, doplnky /
2. Výrobok roka – muži / panské obleky, spodné prádlo, topánky, koženná galantérie, športové oblečenie, doplnky /
3. Výrobok roka – deti / detské oblečenie, topánky, doplnky/
4. Odevná firma roka
5. Hand made výrobca roka
6. TOP dizajnér roka
7. TOP kolekcia roka

Ak máte záujem prihlásiť svoj výrobok do súťaže Zlatá Fatima, pošlite nám fotku Vášho výrobku a technický popis. Jednoduchý a stručný, kde popíšete výber materiálu, spôsob prevedenia a prípadne návrhara. tvorcu výrobku. Samozrejme zadajte, do ktorej kategórie ho prihlasujete. Každá firma môže prihlasiť len jeden výrobok. Prihlášky je môžné podať do 30.7.2018. Ostatné prihlášky bude možné akceptovať len po odsúhlasení odbornej poroty, na čele ktorej bude opäť úspešná módna žurnalistka Dana Lapšanská.

A aká bola atmosféra na prvom ročníku?

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľom ako NOVESTA, BEPON, ZDA Partizánske, Andrea Martiny, KARIN POYEL, SLOVENKA, FunnySOX, Lombardi Fashion House, Natasha Azariy, Jenny Jeshko, Izabela Komjati, modrotlač Matej Rabada, Folklor.sk, Folklorne Veci, Luxury Day a mnoho iných, aby Ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšom podujatí, zameranom na módu na Slovensku! V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov, nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Katarína Kadlecajová

Obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín