Aktuality

TMM na rok 2017 vypredané!

Milí čitatelia,

chceme Vám oznámiť, že v našom novo-obnovenom ročníku Trenčín Mesto Módy sme zaplnili celú kapacitu vystavovateľských priestorov.
Teší nás veľký záujem firiem, návrhárov, ale aj handmade výrobcov, o možnosť zúčastniť sa našej výstavy a odprezentovať sa počas dvoch dní 22.9.-23.9.9.2017 v priestoroch výstaviska Expo Center Trenčín. Poďakovanie patrí aj všetkým, ktorí našu myšlienku znovuzrodenia TMM podporujú a zdieľajú nielen na sociálnych sieťach, ale aj s priateľmi a rodinou. Veríme, že myšlienka TMM Vás oslovila a prídete podporiť vystavovateľov a užiť si atmosféru, aká tu panovala v najslávnejších časoch TMM. Čaká na vás bohatý program, plný hudobných interpretov, známych osobností, užitočných prednášoch a workshopov a veľa ďalšieho! Sledujte nás a zistíte viac!

 

Tešíme sa na vás

Tím TMM

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín