Aktuality

Svadobná výstava&Beauty Forum 2018 je úspešne za nami

Chceme sa ešte raz zo srdca poďakovať tým, ktorí sa o to pričinili. Počnúc kvalitnými vystavovateľmi, modelkami a modelmi, vizážistami, hairstylistami, organizačným tímom, účinkujúcimi a v neposlednom rade veľkému počtu návštevníkov, ktorí nás všetkých prišli podporiť!

Všeobecne sa traduje, že organizovanie výstav už v dnešnej dobe internetu nemá zmysel. My sme ale zásadne proti a zastávame názor, že ľudia sa potrebujú stretávať napriamo, zviditeľňovať svoju tvorbu, spoznávať svoju konkurenciu v pozitívnom slova zmysle, inšpirovať sa, motivovať sa ale hlavne sa tešiť z nových kontaktov a prežitých zážitkov.

To sú dôvody, pre ktoré sa nám oplatí tuto prácu robiť! Aby sa ľudia nezavierali doma za počítače a nenavštevovali len obchodné centrá, aby spoznávali našich kvalitných slovenských výrobcov na jednom mieste a spolu podporili ich snahu vyrábať kvalitné výrobky!

Tešíme sa na Vás na 2.ročník znovuzrodenej výstavy Trenčín Mesto Módy, ktorá sa uskutoční v termíne od 14.9.-15.9.2018!

Zostrih módnej show: Jana Jurčenko & Timea Tungliová Vörösová

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľom ako NOVESTA, BEPON, ZDA Partizánske, Andrea Martiny, KARIN POYEL, SLOVENKA, FunnySOX, Lombardi Fashion House, Natasha Azariy, Jenny Jeshko, Izabela Komjati, modrotlač Matej Rabada, Folklor.sk, Folklorne Veci, Luxury Day a mnoho iných, aby Ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšom podujatí, zameranom na módu na Slovensku! V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov, nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Katarína Kadlecajová

Obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín