Aktuality

Svadobná výstava&Beauty Forum 2018 je úspešne za nami

Chceme sa ešte raz zo srdca poďakovať tým, ktorí sa o to pričinili. Počnúc kvalitnými vystavovateľmi, modelkami a modelmi, vizážistami, hairstylistami, organizačným tímom, účinkujúcimi a v neposlednom rade veľkému počtu návštevníkov, ktorí nás všetkých prišli podporiť!

Všeobecne sa traduje, že organizovanie výstav už v dnešnej dobe internetu nemá zmysel. My sme ale zásadne proti a zastávame názor, že ľudia sa potrebujú stretávať napriamo, zviditeľňovať svoju tvorbu, spoznávať svoju konkurenciu v pozitívnom slova zmysle, inšpirovať sa, motivovať sa ale hlavne sa tešiť z nových kontaktov a prežitých zážitkov.

To sú dôvody, pre ktoré sa nám oplatí tuto prácu robiť! Aby sa ľudia nezavierali doma za počítače a nenavštevovali len obchodné centrá, aby spoznávali našich kvalitných slovenských výrobcov na jednom mieste a spolu podporili ich snahu vyrábať kvalitné výrobky!

Tešíme sa na Vás na 2.ročník znovuzrodenej výstavy Trenčín Mesto Módy, ktorá sa uskutoční v termíne od 14.9.-15.9.2018!

Zostrih módnej show: Jana Jurčenko & Timea Tungliová Vörösová

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín