Aktuality

Svadobná výstava 2018

Spoločnosť Ultramax, s.r.o. a občianske združenie Trenčín Mesto Módy Vás pozýva vystavovať na Svadobnom veľtrhu, ktorý bude súčasťou populárnej medzinárodnej kozmetickej výstavy BEAUTY FORUM 2018 v dňoch 23.3.2018 – 24.3.2018 na výstavisku EXPO CENTER Trenčín a ktorá píše svoju históriu už dlhých 26 rokov.

Tento veľtrh má sám o sebe vysokú návštevnosť, v priebehu dvoch dní sa na ňu príde pozrieť cca 8.000 návštevníkov. Spojiť kozmetiku a nové trendy v líčení, hairstylingu a nechtového dizajnu so svadbou a prípravou na ňu je pre nás veľmi zaujímavé a motivujúce. Lebo každá nevesta chce byť krásna, dokonale namaľovaná, mať kvalitný účes, upravené nechty.

A každá nevesta túži po dokonalej svadbe. Niekedy nie je jednoduché vybrať si tie pravé svadobné šaty, zohnať vhodné prstienky, pozvať všetkých hostí a na nikoho nezabudnúť, vybrať najlepšie miesto konania svadby, zorganizovať očarujúcu výzdobu a mnoho iných dôležitých vecí, ktoré sú potrebné pre dokonalú svadbu.

Jednoducho splniť si svoj sen a pripraviť všetko tak, aby svadba bola výnimočná a nezabudnuteľná.

Registrovať sa môžete na tejto adrese: http://tmm.sk/svadobna-vystava/

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín