Aktuality

Svadobná výstava 2018

Spoločnosť Ultramax, s.r.o. a občianske združenie Trenčín Mesto Módy Vás pozýva vystavovať na Svadobnom veľtrhu, ktorý bude súčasťou populárnej medzinárodnej kozmetickej výstavy BEAUTY FORUM 2018 v dňoch 23.3.2018 – 24.3.2018 na výstavisku EXPO CENTER Trenčín a ktorá píše svoju históriu už dlhých 26 rokov.

Tento veľtrh má sám o sebe vysokú návštevnosť, v priebehu dvoch dní sa na ňu príde pozrieť cca 8.000 návštevníkov. Spojiť kozmetiku a nové trendy v líčení, hairstylingu a nechtového dizajnu so svadbou a prípravou na ňu je pre nás veľmi zaujímavé a motivujúce. Lebo každá nevesta chce byť krásna, dokonale namaľovaná, mať kvalitný účes, upravené nechty.

A každá nevesta túži po dokonalej svadbe. Niekedy nie je jednoduché vybrať si tie pravé svadobné šaty, zohnať vhodné prstienky, pozvať všetkých hostí a na nikoho nezabudnúť, vybrať najlepšie miesto konania svadby, zorganizovať očarujúcu výzdobu a mnoho iných dôležitých vecí, ktoré sú potrebné pre dokonalú svadbu.

Jednoducho splniť si svoj sen a pripraviť všetko tak, aby svadba bola výnimočná a nezabudnuteľná.

Registrovať sa môžete na tejto adrese: http://tmm.sk/svadobna-vystava/

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľom ako NOVESTA, BEPON, ZDA Partizánske, Andrea Martiny, KARIN POYEL, SLOVENKA, FunnySOX, Lombardi Fashion House, Natasha Azariy, Jenny Jeshko, Izabela Komjati, modrotlač Matej Rabada, Folklor.sk, Folklorne Veci, Luxury Day a mnoho iných, aby Ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšom podujatí, zameranom na módu na Slovensku! V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov, nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Katarína Kadlecajová

Obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín