Aktuality

Spoločnosť BEPON na TMM už v roku 1993

Hlavný reklamný partner výstavy Trenčín Mesto Módy sa stala spoločnosť BEPON, líder v oblasti predaja pančuškového a ponožkového sortimentu.
Teší nás to o to viac, že spoločnosť BEPON hneď pri svojom vzniku v roku 1993  získala ZLATÚ FATIMU na výstave Trenčín Mesto Módy za akrilové pančuchové nohavice, ktoré sa v tej dobe začali vyrábať v Hliníku nad Hronom. Dobrým a úspešným ťahom bolo otvorenie prvej vlastnej kamennej predajne v Bratislave. Postupne si otvorili ďaľšie a ďaľšie, v súčasnosti disponujú  90-timi predajňami na Slovensku ale aj v Čechách. Prelomovou sa stala spolupráca BEPONU s úspešnou dizajnérkou šperkov – Petrou TOTH. Priniesť šperk a rukopis dizajnéra na bežný dostupný tovar nie je až také zvyčajné. Spolupráca mala veľký úspech u slovenských žien. My by sme vyzdvihli  hlavne myšlienku spojenia slovenského tvorcu so značkou, ktorá má svoju históriu a fakt, že pančušky si vďaka dostupnej cene môže kúpiť každá žena, ktorá obdivuje tvorbu Petry TOTH.

Expozíciu BEPONU nájdete v pavilóne č.6. a už teraz sa tešia na Vašu návštevu!

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín