Aktuality

Reklamná kampaň v rádiu Expres odštartovaná

Generálnym mediálnym partnerom výstavy Trenčín Mesto Módy sa stalo exkluzívne rádio Express. Podporilo tak našu hlavnú myšlienku výstavy Trenčín Mesto Módy – zviditeľniť medzi širokú verejnosť znovuzrodenie legendy. Je pre nás veľmi potešiteľné, že všetky pavilóny sme zaplnili kvalitnými vystavovateľmi a teraz je pre nás dôležité oboznámiť odbornú ale aj širokú verejnosť o presnom dátume konania sa výstavy. Rádio Expres patrí medzi najpočúvanejšie rádia na Slovensku a práve preto nás spolupráca s nimi veľmi teší a sme za ňu vďační!

Pozrite si spot v nasledujúcom videu:

Ďakujeme Radio Expres , nášmu generálnemu mediálnemu partnerovi za sputenú reklamnú kampaň. Vidíme sa 22.9.-23.9.2017 na Expo Center a.s.. 👍👠👙👒👡👢👚👕👖💅💍💄#legendasavracia #tmm #expres

Posted by Trenčín Mesto Módy on 10. jún 2017

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín