Aktuality

Program TMM 2018

PROGRAM MÓDNYCH PREHLIADOK – PROGRAMOVÉ  CENTRUM  pavilón č. 7

PIATOK – 14.9.2018

Moderuje:  Valér Ferko

10.30 – 10.45 MINIOO Fashion by Kids, Trnava
10.45 – 11.00 Harvey House s.r.o.,  Žiar nad Hronom
11.00 – 11.30 Yoginess s.r.o., Žilina
11.30 – 12.00 Ľubica Dóczyová – Svadobný salón Ľubica, Sokolovce
12.00 – 12.30 BORTOLAMI Collection, Bratislava
12.30 – 13.00 Ateliér Donát, Poděbrady, CZ
13.00 – 13.30 ART Bubble Mgr. art. Gabriela Holcerová, Košice
13.30 – 13.45 KARIN POYEL, Bratislava
13.45 – 14.00 INFINITE, Říčany
14.00 – 14.15 KATTIVA –  Ivana Gáborík & Katarína Jakeš,  rozhovor s ambasádorkami veľtrhu TMM
14.15 – 14.30 UNCINO, Miláno, IT
14.30 – 15.00 Jana Kucbeľová: Odetí do krásy – rozhovor s autorkou encyklopedicko-zážitkovej publikácie o kráse slovenských krojov
15.00 – 15.15 AB MODA Andrea Bocková, Hnojník, CZ
15.15 – 15.30 Sidumilu – Anna Judiaková, Novoť
15.30 – 15.45 RELLECIGA, Čadca
15.45 – 16.00 Lýdia ECKHARDT: Bežať šťastiu oproti, rozhovor s autorkou knihy, ktorá je úspešnou slovenskou módnou návrhárkou
16.00 – 16.30 AVENIR – Jana Koperová, Čadca
16.30 – 17.00 Zuzana Haková FASHION ART, Košice
17.00 – 17.30 Vrábeľová Martina, Praha, CZ
20.00 – 22.00 Fashion show LÝDIA ECKHARDT „S LÁSKOU“ – vstup na pozvánky

 

SOBOTA – 15.9.2018

Moderuje:  Valér Ferko, Karin Majtánová

10.00 – 10.15 Marika Kubicová – MOOM, Čadca
10.15 – 10.30 Ľubica Dóczyová – Svadobný salón Ľubica, Sokolovce
10.30 – 10.45 KARIN POYEL, Bratislava
10.45 – 11.00 Vrábelová Martina, Praha, CZ
11.00 – 11.15 Bikinies Mgr. Natália Frgelcová, Reca
11.15 – 11.30 Mazumis, Bratislava
11.30 – 11.45 Atelier LUZ – Lucia Žiak Roháčová, Bratislava
11.45 – 12.00 RELLECIGA, Čadca
12.00 – 12.15 SANKA GROUP s.r.o., Šamorín
12.15 – 13.30 TOP DIZAJNER ROKA 2018 – módne prehliadky nominovaných mladých dizajnérov
13.30 – 13.45 BORTOLAMI Collection, Bratislava
13.45 – 14.00 Mišena JUHÁSZ, Lastomír (Michalovce)
14.00 – 14.15 Lombardi Fashion House, Bratislava
14.15 – 14.30 Ateliér Donát, Poděbrady, CZ
14.30 – 14.45 Jana Kucbeľová: Odetí do krásy – rozhovor s autorkou encyklopedicko-zážitkovej publikácie o kráse slovenských krojov
14.45 – 15.00 UNCINO, Miláno, IT + NYMFA BODYWEAR, Trenčín
15.00 – 15.30 Timea Tungliová Vörösová – Veľká účesová show, Lenka Siváková – Make up
15.30 – 16.00 AVENIR – Jana Koperová, Čadca
16.00 – 16.15 ART Bubble Mgr. art. Gabriela Holcerová, Košice
16.15 – 16.30 „Krása rokmi pretkaná“ – módna prehliadka slovenských ľudových krojov,  Technik – Vysokoškolský umelecký súbor STU & Folklormania
16.30 – 17.30 ZLATÁ FATIMA & TOP DIZAJNER ROKA 2018 – Slávnostné vyhlásenie ocenení ZF a víťazov projektu TOP DIZAJNER ROKA
17.30 – 18.00 Ukončenie 2.ročníka medzinárodného módneho veľtrhu TMM

 

STAGE EXTERIÉR

PIATOK – 14.9.2018

Moderuje:  Filip Jankovič

10.30 – 10.40 Privítanie návštevníkov a otvorenie veľtrhu
10.45 – 11.00 Módna prehliadka detskej módy MOONRISE Fashion, Martin
11.05 – 11.20 Detská tanečná show Filipa Jankoviča
11.30 – 11.50 Módna prehliadka detskej módy – MOE Kids, Bratislava
12.00 – 12.20 Detská tanečná show Filipa Jankoviča + súťaže pre deti
12.30 – 12.45 Módna prehliadka detskej módy – EVEN Slovakia, Bratislava
12.50 – 13.05 Súťaže pre deti – Filip Jankovič
13.10 – 13.30 Módna prehliadka detskej módy – COMFYshop.sk, Svätý Jur
13.35 – 13.55 Módna prehliadka detskej módy – Alpha Apparel Baby, Bratislava
14.00 – 14.20 Detská tanečná show Filipa Jankoviča + súťaže pre deti
14.30 – 14.50 Módna prehliadka detskej módy – MIRAU, Košice
15.00 – 15.20 Exhibícia v karate – ukážky KATA, Real team TN – Michelle Grznárová, Ekonóm Trenčín – Linda Predanócy
15.30 – 15.50 Módna prehliadka detskej módy – ZUPPA Design, Tomášov
15.55 – 16.10 Súťaže pre deti – Filip Jankovič + tanečná skupina AURA DANCE
16.15 – 16.30 Módna prehliadka detskej módy – LoowFAT KIDS, Praha
16.35 – 16.45 Tancujúce tigríky – detská tanečná skupina
16.50 – 17.15 Urban Ethnic Crew – hiphopová tanečná skupina
17.15 – 18.00 Ukončenie programu – Filip Jankovič

 

SOBOTA – 15.9.2018

Moderuje: Filip Jankovič

09.10 – 09.30 Detská tanečná show Filipa Jankoviča – + súťaže pre deti
09.35 – 09.50 Módna prehliadka detskej módy – MOONRISE Fashion, Martin
10.00 – 10.20 Filip Jankovič – súťaže pre deti
10.25 – 10.40 Módna prehliadka detskej módy – MOE Kids, Bratislava
10.45 – 11.00 Exhibícia v karate – ukážky KATA Real team TN – Michelle Grznárová, Ekonóm Trenčín – Linda Predanócy
11.05 – 11.55 Detská hudobná skupina PACI PAC – koncert
12.00 – 12.45 Detská tanečná show Filipa Jankoviča + súťaže pre deti + tanečná skupina AURA Trenčín
12.45 – 13.15 Skúška BABY BAND
13.15 – 13.30 Módna prehliadka detskej módy – EVEN Slovakia, Bratislava
13.35 – 14.35 Koncert BABY BAND v produkcii Fíha Tralala
14.40 – 14.55 Módna prehliadka detskej módy – Alpha Apparel Baby, Bratislava
15.00 – 15.20 Detská tanečná show Filipa Jankoviča – + súťaže pre deti
15.25 – 15.40 Módna prehliadka detskej módy – MIRAU, Košice
15.45 – 16.00 Freestyle Karate Acadamy – karatista Roman Volák a deti
16.05 – 16.20 Módna prehliadka detskej módy – ZUPPA Design, Tomášov
16.25 – 16.35 Urban Ethnic Crew – hiphopová tanečná skupina
16.40 – 16.55 Módna prehliadka detskej módy – LoowFAT KIDS, Praha
17.00 – 17.15 Módna prehliadka detskej módy COMFYshop.sk, Svätý Jur
17.20 – 18.00 Ukončenie programu – Filip Jankovič

V prípade nepriaznivého počasia sa program zo  STAGE EXTERIÉR presúva do pavilónu č. 4.
Zmena programu vyhradená.

PROGRAM MÓDNYCH PREHLIADOK – STREDNÉ ODBORNÉ A UMELECKÉ ŠKOLY – PROGRAMOVÉ CENTRUM pavilón č.  1 – poschodie

PIATOK 14.9.2018 + SOBOTA 15.9.2018

PREDSTAVENIE ŠKÔL, MÓDNE PREHLIADKY, VÝSTAVA PRÁC ŠTUDENTOV

10.00 – 10.15 Spojená škola Tokajícka 24, Bratislava (č. 58) www.tokajicka.sk
10.20 – 10.35 Stredná odborná škola pre žiakov s TP, Mokrohájska 1, Bratislava (č.63) www.iprba.sk
10.40 – 10.55 Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov (č. 59) www.sospuchov.sk
11.00 – 11.15 Spojená škola, SOŠ, Námestie SNP 5, Partizánske (č. 61) sospart.edupage.org
11.20 – 11.35 SPŠ Samuela Mikovíniho, Akademická 13, Banská Štiavnica (č. 60) www.mikovini.sk
11.40 – 11.55 Stredná umelecká škola, Staničná 8, Trenčín (č. 55) www.sustn.sk
12.00 – 12.15 Súkromná stredná umelecká škola dizajnu, Ivánska cesta 21, Bratislava (č. 62) www.skoladesignu.sk
12.20 – 12.35 TU AD | Fakulta priemyselných technológií v Púchove (č. 56) www.fpt.tnuni.sk
12.40 – 14.00 OBED – PRESTÁVKA
14.00 – 14.15 Spojená škola Tokajícka 24, Bratislava (č. 58) www.tokajicka.sk
14.20 – 14.35 Stredná odborná škola  pre žiakov s TP, Mokrohájska 1, Bratislava (č.63) www.iprba.sk
14.40 – 14.55 Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov (č. 59) www.sospuchov.sk
15.00 – 15.15 Spojená škola, SOŠ, Námestie SNP 5, Partizánske (č. 61) sospart.edupage.org
15.20 – 15.35 SPŠ Samuela Mikovíniho, Akademická 13, Banská Štiavnica (č. 60) www.mikovini.sk
15.40 – 15.55 Stredná umelecká škola, Staničná 8, Trenčín (č. 55) www.sustn.sk
16.00 – 16.15 Súkromná stredná umelecká škola dizajnu, Ivánska cesta 21, Bratislava (č. 62) www.skoladesignu.sk
16.20 – 16.35 TU AD | Fakulta priemyselných technológií v Púchove (č. 56) www.fpt.tnuni.sk

Zmena programu vyhradená.
TEŠÍME SA NA VÁS.

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín