Aktuality

Operný objav roka na TMM

K móde určite patrí aj krásna hudba a nadaní speváci. Nesmierne sme poctení, že v rámci galavečera Zlatá Fatima prijal naše pozvanie jeden zo súčasných najuznávanejších tenorov na svete – Pavol Bršlík! Kariéru raketovo naštartoval v roku 2005, keď ho uznávaný nemecky magazín Operwelt vyhlásil za víťaza v kategórii Operný objav roka. Vypracoval sa na absolútnu svetovú špičku a dnes spolupracuje s takými svetovými spevákmi ako je Anna Netrebko, Erwin Schrott, Diana Damrau, či dirigenti Gustavo Dudamel alebo S

zimon Rattle. Okrem nádherného duetu s krásnou a talentovanou sopranistkou Martinou Múdrou, hosťujúcou sólistkou v Štátnej opere v Banskej Bystrici , ho budete mať možnosť exkluzívne zažiť aj ako modela len na našom galavečeri! Stal sa totiž hlavnou tvárou novovzniknutej kvalitnej odevnej značky PLEZURO, ktorá bude mať svoju prezentačnú premiéru na Slovensku práve na výstave Trenčín Mesto Módy! Značku PLEZURO Vám čoskoro predstavíme a určite sa máte na čo tešiť! Prezradíme Vám len toľko, že jej zakladateľkou a zároveň návrhárskou dušou je práve operná speváčka Martina Múdra a značka PLEZURO sa stala exkluzívnym partnerom výstavy TMM!

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín