O nás

Náš tím ľudí s bohatými skúsenosťami

Jana Jankovičová

Riaditeľka výstavy TMM, hlavná koordinátorka

Myšlienku znovuzrodiť legendu Trenčína – módny veľtrh Trenčín mesto módy nosím v hlave už dlhšiu dobu, ale až teraz cítim, že prišiel ten správny čas oživiť ju. Hlavným motívom tejto odvážnej myšlienky bol fakt, že v súčasnej dobe sa ľudia začínajú vracať k tradíciám, ku kvalite výrobkov a dôveryhodnosti značky. To sú veľmi dôležité atribúty, nakoľko nie je nič významnejšie, tak v biznize ako i v bežnom živote, ako priamy kontakt s výrobcom, jeho výrobkami, jednoducho kontakt človeka s človekom. A čo je podstatné, na Slovensku i v Čechách vzniklo naozaj veľké množstvo kvalitných mladých firiem, odevných spoločností, hand-made výrobcov, módnych návrhárov, ktorí si zaslúžia slušnú platformu, kde by sa všetci mohli aspoň raz do roka predstaviť a zviditeľniť priamo svojim potencionálnym zákazníkom. Veríme, že naša snaha a úprimný  zámer bude mať u ľudí úspech a hlavne sa podarí urobiť z tejto výstavy opäť pravidelnú tradíciu.

Filip Jankovič

Kreatívny producent

Prinavrátiť mestu Trenčín jeho legendu – výstavu Trenčín Mesto Módy ma veľmi nadchlo. Jedine blázon ako je moja mama sa mohol do niečoho takého pustiť. S myšlienkou znovuzrodiť výstavu sa pohrávala vyše roka, ale až koncom roka 2016 sa definitívne rozhodla ísť do toho naplno. Pamätám si , že som tam ako malý 3-ročný chlapec chodil s ňou, robila vtedy modelku za Slovakotex. Veľmi som bol na ňu hrdý. Neskôr som tam ako 7-ročný predvádzal, nakoľko mama tam začala organizovať módne prehliadky pre vystavovateľov a samozrejme ma do nich zapojila. Jednoducho som vedel, že sa tam ona aj ja ešte raz vrátime.

V rámci výstavy spolupracujeme aj s mojou sestrou Dominikou, ktorá bude mať na starosti všetky módne prehliadky pre vystavovateľov ako hlavná stylistka. Ja mám na starosti celkový dvojdňový program, jeho dramaturgiu a zároveň réžiu galavečera „Legenda sa vracia“ spolu s produkčnou spoločnosťou STarts company. Naši dvaja bratia, Hugo a Marcus pôsobia ako modely, takže pracovná účasť na výstave neminie ani ich. Veríme, že sa nám podarí pre Vás všetkých pripraviť a úspešne obnoviť zmysluplnú výstavu, osláviť módu, nadviazať nové kontakty, ale hlavne sa stretnúť s veľkým počtom zaujímavých slovenských výrobcov a poctivou ľudskou tvorivou prácou. Ja sa už neviem dočkať!

filip-foto

Karin Haydu

Ambasádorka výstavy TMM

„Na jar sme sa stretli s pani Jankovičovou, ktorá prišla za mnou s ponukou, či by som neprijala úlohu stať sa ambasádorkou veľtrhu Trenčín mesto módy 2017. Túto dámu vnímam už niekoľko rokov a vždy sa mi jej meno spájalo s úspešnými projektmi, preto som bola potešená a zároveň poctená jej ponukou. Byť pri zrode, resp. znovuzrodení niečoho tak legendárneho, ako TMM rozhodne je, považujem za veľký honor. Mám rada tradície, ručné práce, rada tvorím, štrikujem, háčkujem, vyšívam, maľujem obrazy, vyrábam tradičné veľkonočné voskové kraslice, rôzne koláže, pletiem korbáče, venujem sa dekupáži…. Jednoducho rada tvorím. A presne o to ide aj v tomto zmysluplnom projekte. O tvorbu slovenských, českých, ale aj zahraničných  výrobcov, ktorí majú jedinečnú možnosť sa adekvátne odprezentovať na jedinom obdobnom veľtrhu na Slovensku. Myslím, že tento pomyselný nultý ročník bude lákadlom nielen pre samotných vystavovateľov, ale hlavne pre návštevníkov veľtrhu všetkých vekových kategórií, pre ktorých je pripravený atraktívny program vrátane toho kultúrneho. Teším sa, že môžem byť jeho súčasťou.“

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľom ako NOVESTA, BEPON, ZDA Partizánske, Andrea Martiny, KARIN POYEL, SLOVENKA, FunnySOX, Lombardi Fashion House, Natasha Azariy, Jenny Jeshko, Izabela Komjati, modrotlač Matej Rabada, Folklor.sk, Folklorne Veci, Luxury Day a mnoho iných, aby Ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšom podujatí, zameranom na módu na Slovensku! V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov, nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Katarína Kadlecajová

Obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín