Aktuality

Lýdia Eckhardt na TMM 2018

Lydia Eckhardt

Po prvýkrát vo svojej profesionálnej kariére zavíta do Trenčína jedinečná a naznámejšia slovenská módna návrharka Lýdia Eckhardt! Tvorba známej slovenskej módnej návrharky je verenosti predstavovaná dvakrát do roka, v podobe letnej a zimnej kolekcie.

V rámci výstavy Trenčín Mesto Módy 2018 odštartuje pani Lýdia svoju samostatnú módnu show, nazvanú „S láskou“, kde predvedie jesennú a zimnú kolekci 2018 na výstavisku Expocentra v Trenčíne dňa 14.9.2018! Jej šaty nosí viacero známych osobností politického, kultúrneho a spoločenského života.

Móda nie je totiž len na pozeranie, ale najmä na to, aby ju ľudia nosili. A šaty od Lýdie Eckhardt ženy nosia a to veľmi radi. Určite aj preto, že pani Lýdia sa rada inšpiruje ľuďmi samotnými. Všíma si ich, individuálne reaguje na ich potreby, trendy hľadá na ulici, najmä tej talianskej. Vo svojej tvorbe sa riadi krédom Coco Chanel: „Ten, kto vstúpi do môjho domu, musí sa stať mojím priateľom. Ak nie, nemôžem ho obliekať.“

Hosťom večera bude charizmatická speváčka Mária Čírová, ambasádorka výstavy Trenčín Mesto Módy 2018. Ak sa aj Vy chcete stať súčasťou tohto výnimočného a jedinečného galavečera, plného módy a dobrej nálady, vstupenky si môžete zakúpiť exkluzívne len cez online na portáli: ticketmedia.sk

Predpredaj bude spustený od 26.6.2018!

Staňte sa súčasťou TMM

Pridajte sa k vystavovateľov ako Tatrasvit, ZDA Partizánske, Karin Poyel, ST.Kristof, Petra Toth, DONAT, Infinity, Jenny Jeshko, AVENIR, Bortolami Collection, Lombardi Fashion House a mnoho iných, aby ste mohli prezentovať svoju kvalitnú výrobu tak odbornej ako aj širokej verejnosti na najväčšiom podujatí, zameranom na módu na Slovensku.V prípade záujmu, otázok či Vašich podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Meno *
Email *
Telefón *
Správa *

Lucia Hatalová

obchodný referent

Ultramax, s.r.o

M. Turkovej 46

91101 Trenčín